CHCI VYZKOUŠET TRÉNINK ZDARMA

Přilákala tě k nám touha něco změnit?

Chceš opravdu udělat maximum pro své zdraví, kondici a vyplavit endorfiny a mít zase úsměv na rtech?

Pak jsi na správném místě!

Rozhodli jsme se totiž naše fitko přenést do online prostoru.

Najdeš tu propracované tréninky zaměřené na všechny části těla. Nepotřebuješ žádné náčiní, jen chuť na sobě makat. Nemáš se čeho bát, ať už jsi začátečník nebo pokročilý, my tě v tom nenecháme, každý trénink odjedeme s tebou.

Navíc přidáváme nová videa každý týden, takže se nudit rozhodně nebudeš!

zobraz vše ×
Warm up ×
Nikdy nepodceňuj správné zahřátí před výkonem! Sestavili jsme WARM UP, který tě dokonale připraví na trénink, nastartuje organismus i tvoje svaly. Let's get started!
Full Body workout ×
Komplexní tréninky pro zapojení celého těla, během kterých budeš pracovat na všech důležitých svalových skupinách. Bude to makačka, máme pro tebe ale i klidnější variantu.
Lower Body ×
Tréninky spodní části těla, po kterých budeš mít nohy jako v ohni. Naši trenéři ti navíc ukážou jak cvičit správně všechny cviky, ať už se jedná o dřep nebo složitější kop. Po našich videích už nebudeš dělat chyby.
Upper Body ×
Tréninky, který se specializují na všechny svaly od břicha směrem nahoru. Naučíš se spousty variant kliků i spousty jiných cviků a zaměříme se na správně provedení. A do toho přidáme trochu kardia!
Butt&Abs ×
Tréninky, věnované zejména ženám, určitě jimi ale nepohrdnou i muži. Pod taktovkou naší Verči si zacvičíte cviky na zadek, břicho i nohy.

PŘIHLAŠ SE

Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:
×

Koupit členství

Měsíční

330 kč

Čtvrtletní

790 kč
Ochrana proti spamu. prosím, napište číslem dvacetosm:
×